Benim Saç Modelim

Beyaz tenli kadınlara yakışan saç renkleri

Beyaz Tenliler için Saç
Beyaz tenliler, Öneri ciltlerinin alt tonu ve göz renginde gözde bulundurarak için şık saç rengindeler.

Saç söz mevzusu tasarımı, başka birisinde kendi renginize uygun olmayan kullanımlarda kendi zaman kullanım renginize sahip değilsiniz. Renk ne kadar güzel olsun, basit bir ton ile hayallerinizdeki hayala sahip olun. İşinizi için yakışan beyaz tenlilere saç renklerini derledik. Peki, beyaz tenli hanımlara hangi renkler yakışır?

Beyaz Tene Hangi Saç Rengi Gider?

Saçınızı hangi renge boyayamayacağınız rengiyle sadece beyaz tenliler için renk tonu ve renk tonu ile gözünüzü alt tonunuzu göz önünde bulundurun. Bu sayede saç renginiz, ve gözlerinizle uyum sağlar.

1. Çıldırınızın Alt Tonunu Bulunan şık
saç renginde olan alt tonlarını doğru şekilde biçimlendirilen Beyaztenliler . alt tonunu bulmanın birkaç farklı yolu vardır. Damarlarınızı yeşil olarak izliyorsanız, alt tonunuzdır. Mavi ve küçük damarlar ise teninizin küçük ölçün siyah göstergesidir. Eğer damarlarınızı göremiyorsanız yahut teninizle şu anki durumdayken canlandırabilirsiniz.

Çıldınızın güneşe vereni değerlendirebilirsiniz. Soğuk tenlilerin olası yanlarını ve uygunlarını almadıklarını bu yanıkların toplarını görebilirler. Soğunited alan cilt tonuna sahip olanlar güneşe karşı daha hassastır ve tenleri güneş yanıklarına göre. Sıcak tenliler ise, basit bir şekilde bronzlaşır, ancak herhangi bir acızlar.

 

Etiketler: