Benim Saç Modelim

peaky blinders sac modeli

03.03.2023
989

peaky blinders netflixte yayınlanan bir dizidir bir çok kişi tarafından beğenilmektedir 6 sezondur yayınlanmaktadır bu nedenden dolayı bir çok hayranı bulunmaktadır peaky blinders sac modeli nedir nasıl yapılır gibi bir çok arama vardır sizlere faydalı olmak için alt kısımda bulunan galeride resimleri paylaştık aralarından hosunuza gidenleri yaptıra bilirsiniz yorumları bekliyorum.

peaky blinders saç modelleri örnekleri

Peaky Blinders, 1920’lerin İngiltere’sinde geçen bir dizi olduğu için, karakterlerin saç stilleri de o döneme ait bir tarza sahiptir.

Erkek karakterler genellikle kısa saçlıdır ve yanlarda düzgün kesimlidirler. Üst kısım daha uzun bırakılarak, ortada hafif bir ayırım yapılır. Bu stile “undercut” de denir. Saçların üzerindeki bu uzun bölüm, yağlı bir şekilde yukarı doğru taranarak bir tür yukarı doğru kıvrımlı topuz oluşturulur. Bu tarzın önemli bir özelliği de yanlardaki bıyıkların ve sakalların uzunluğudur.

Eğer Peaky Blinders tarzı bir saç modeli denemek istiyorsanız, bir kuaföre gitmeniz ve bu tarzı nasıl elde edebileceğinizi öğrenmeniz önerilir.