Benim Saç Modelim

Dağınık At Kuyruğu Modeli Nasıl Yapılır?

19.02.2023
628

Bu görünümü sağlamak oldukça kolaydır. Günlük yaşamda da kullanımı bakımlı ve doğal bir görünüm sağlayacaktır. Özel davetler de de dağınık at kuyruğu saç modeli nasıl yapılır? kısmını kuaförünüzden de yardım alarak yaptırabilirsiniz. Saçlarınızı topladıktan sonra iki kenardan çıkaracağınız saçlarla hoş bir görünüm sağlanacaktır. Düz ya da dalgalı bir görüntü sağlamak için saçlarınıza bu şekli verdikten sonra toplayabilirsiniz.

  • Öncesinde saçlarınızı yıkadıktan sonra düz fön veya maşayla şekil verin.
  • Sonrasında yarım ya da tamamen toplu şekilde saçlarınızı toplayın.
  • Saçlarınızı topladıktan sonra, topladığınız saçınızdan, biraz alarak tokanızın etrafında bu saçı döndürün.

Döndürdüğünüz bu saçı görünmeyecek şekilde saçın arkasından yine bir tel toka yardımıyla sabitleyin.

Dağınık At Kuyruğu Modeli Nasıl Yapılır?

Dağınık At Kuyruğu Modeli Nasıl Yapılır?

Bombeli At Kuyruğu Nasıl Yapılır?

Saçlarınızı bu modelde çok sıkı toplamayın. Arka kısmı gevşek bırakacak şekilde saçlarınızı bağlayın. İstediğiniz bombe görünümünü elde edene kadar saçlarınızı düzeldin. At kuyruğunda bombe görünümü oldukça doğal ve güzel bir görünüm sağlar.

At kuyruğu saç modellerinde doğal bir görünüm sağlamak için saç ürünlerinden yardım almamanız gerekecektir. Elektriklenme yapan saçlar için günlük kullanıma uygun saç yağlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca alnınız geniş ise at kuyruğu ile beraber kahkül kullanabilir ya da yanlardan ikiye ayrılmış perçemlerde at kuyruğunuza farklı bir hava katacaktır. Dağınık at kuyruğunu yine saçınızı topladıktan sonra arkada kalan saçlarınıza tarakla ters hareketler uygulayarak doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Etiketler: