Benim Saç Modelim

Herkese Yakışabilecek 6 Saç Modeli

Bir saç modeli seçerken genellikle Pinterest ve Instagram’ı göz önünde bulundurmamızın nedeni, yüz şeklinize, saç hacminize ve yaşam tarzınıza en uygun modeli bulmanın tek yolunun uzun bir deneme yanılma sürecinden geçmesidir.

 

Ancak, bireysel stile bağlı olarak farklı modeller için istisnalar vardır. Küt saç özellikle kullanılan ve istisna bir saçtır. Bu nedenle, giderek daha popüler hale gelen küt saç modelini tüm ünlülerde görebilirsiniz. Dünyada tüm yüz şekillerine ve saç stillerine uyan başka bir model yok.

Sonunda bu saç modelini denemek için cesaretiniz varsa, kuaförlerin en popüler üç küt saç modeli incelemesini derledik.

 

  1. Düz Saç

 

duz sac

düz saç yeni 2023

Ünlü kuaförler bu stilin “düz, pürüzsüz, kesiksiz” olduğunu iddia ediyor. Boynu esnetirken duruşu ayarlar. Kısa saç artık sıkıcı ve esnek değil.

Yanmış veya zarar görmüş saçları olan herkes bu stili deneyebilir. Bu model, çok kısa olmayan bir uzunlukta saçınızın sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Kırık uçları çıkardığınızda saçlar dolgun görünür.

 

  1. Küt Düz Kesim Desenli Saç

kut duz sac

küt düz saç 2023

 

Saç uzmanlarına göre bu model ortadan ayrılmış saçlar için idealdir. Ancak bu modelle ilgili en iyi şey, birçok farklı şekilde kullanılabilmesidir. Bir kenara sürükleyebilir veya her şeyi yerine koyabilirsiniz. Stabilitesini korumak için parlaklık katan bir saç serumu kullanabilirsiniz. Öneri: Moroccanoil Glimmer Sprey.

 

  1. Uzun Küt Katlı Saç

uzun kut sac

uzun küt saç 2023

Çeneye kadar uzanan çok katmanlı kesim, mat saçların canlanmasını sağlar. Ünlü kuaförler bu kesimi “şık ve temiz” olarak adlandırıyor ve katmanlar çeviklik ve incelik katıyor. Ekstra hacim için köpüğü ıslak saçta kullanabilirsiniz. İpucu: Kérastase Densifique Densimorfoz.

 

  1. Katlı Uzun Saç

katli uzun sac

katlı uzun saç 2023

Bu uyum için birçok stil seçeneği vardır. Çirkin görünmemesi için ortada bırakabilir veya düzgün görünmesi için yana yatırabilirsiniz. Ön kısmı geriye doğru hareket ettirerek de Yunan desenlerini deneyebilirsiniz.

 

  1. Dalgalı Ve Elastik Saç

Dalgali Ve Elastik Sac

Kuaförler bu saç kesimi modelinde küçük kıvrımların önemini vurgulamaktadır. Sert bölgeleri arkadaki inceltici kesme makası yardımıyla yumuşatabilirsiniz ancak daha modern bir görünüm için katmanları daha uzun tutmanız gerekiyor. Bu model tüm yüz şekillerine uygundur. Asi notalarla çağdaş ve genç bir görünüm katar. Saçlarını kestirmekten korkan kadınlar için de harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Daha fazla hareketlilik ve hacim için kuru bir şampuan deneyebilirsiniz. Öneri: Dove Refresh Care Hacim ve Pleness Kuru Şampuan.

 

  1. Dalgalı Kıvırcık Saç

Dalgali Kivircik Sac

Dalgalı Kıvırcık Saç 2023 en yeni modeller

Bu saç modelinin, saçı topuz yapmak veya at kuyruğu yapmak gibi birçok kullanımı vardır. Eski Hollywood tarzından ilham alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.