Benim Saç Modelim

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

19.02.2023
1.029

2010 yılı Best Model of Turkey yarışmasının birincisi olan Çağatay Ulusoy, 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Terazi burcu olan Ulusoy, 1.88 boyunda ve 81 kilodur. Yakışıklı oyuncu özellikle değişik saç stilleri ile hayranları tarafından beğenilmektedir. Peki, çağatay ulusoy saç modeli nasıl yapılır? kısaca bir göz atalım.

Her Film ve Dizede Farklı Saç Modeli

Başaralı oyuncu yer aldığı projelerde farklı saç modelleri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Fakat incelendiği zaman saçını genel olarak kısa tuttuğu görülmektedir. Çağatay Ulusoy’un saç modeline sahip olabilmek için saçları 3 numara şeklinde kestirmeli ve saçlara sağ yada sol yana gelecek şekilde şekil vermelisiniz.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Çağatay Ulusoy Saç Modelleri

Ulusoy’un başaralı filmi olan Delibal filminde saçların yanları kısa ve üstleri uzun bir modele sahiptir. Polis karakterini canlandırdığı İçerde dizisinde ise oyuncunun saçı 3 numara olan kesime sahipken, saçın üst kısımları 5 numaralı saç modeline sahiptir.

Dijital platformda yayınlanan ve oldukça büyük ilgi gören Hakan Muhafız dizisinde ise oyuncu saçlarını kazıtmış bir piçimde karşımıza çıkmıştır.

Aynı zamanda bu projede saçlarının yan tarafları kazılı ve üst tarafları uzun bir model olarak da kamera karşısına geçmeyi başarmıştır. Yine dijital platformda yer alan Kağıttan Hayatlar dizisinde ise çöpçü rolünü üstlenen oyuncu geriye taranmış saç modeli ve kirli sakalları ile ilgi toplamayı başarmıştır.

Etiketler: