Benim Saç Modelim

Durulanmayan Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

19.02.2023
297

Gün geçtikçe insanların kişisel bakımda yaşadıkları sıkıntıların ihtiyaçlarını giderebilmek adına farklı ürünler çıkmaktadır. Bunlardan biri de durulanmayan saç kremi nasıl kullanılır? cevabının arayışıdır.

Duştan sonra sağlıklı ve nemli saç görünümü elde etmek isteriz. Bu saç kremleri kendi içlerinde farklı özellikler içerir.

UV ışınlarına karşı koruma, kuru saçlar için, elektriklenen, yıpranmış veya boyalı saçlar gibi çeşitli kullanım alanları vardır. Saç tipinize uygun olanı tercih etmeniz daha olumlu sonuçlar verecektir. Durulanmayan saç kremi;

  • Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra, saçlarınızı öne doğru getirin.
  • Yeterli miktarda elinize sıktığınız saç kremini eşit şekilde saçlarınıza yedirin.
  • Sonrasında saçlarınızı her zamanki gibi havluya sarabilir ya da kurulayabilirsiniz.
  • Durulanmayan saç kremleri her gün kullanıma uygun değildir. Her gün kullanmak saçınızın doğal nem dengesini ve yapısını bozabilir.

Durulanmayan saç kremleri saç derisine temas etmeden kullanmanız önerilir.

Durulanmayan Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Durulanmayan Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Eğer durulanan bir saç kremi kullanacaksanız kullanımları yıkamak dışında aynı seyreder. Şampuanlanan saça saç kremi yine deriye temas ettirmeden yedirilir. Tavsiye edilen 1 2 dakika beklenmesidir.

Sonrasında saçların güzelce durulanmasıdır. Her iki saç kreminin kullanmadan önce saçtaki fazla suyu sıkmak gerekecektir.

Saç kremleri haricinde saçlarınıza farklı bakım yağları ve ürünleri kullanarak bakımlı görünen saçlar elde edebilirsiniz. Saç kremleri saçların rahat taranmasını sağlarken nemli ve parlak görünmesini de sağlar.