Benim Saç Modelim

Islak Saç Modeli Nasıl Yapılır?

19.02.2023
626

Islak saç modeli oldukça farklı bir tarz olurken son zamanlarda trend haline gelmiştir. Görünüm olarak farklılık arayanlar için ıslak saç modeli nasıl yapılır? sorusuna merak uyandırmıştır. Yapılması oldukça kolay olurken;

  • Saçlarınızı yıkayın, sonrasında çok fazla kurutmadan ve ovalamadan bırakın.
  • Uzun vade de kullanım istiyorsanız saç nemlendiricinizi öncelikle uygulayın.
  • Kısa ya da uzun saçlar da da bu ıslak görünüm sağlanabilir.
  • Fırça yardımı olmadan düz bir tarak kullanmanız gerekecektir.
  • Genel kullanımı ve özelliği geriye taranmasıdır.
  • Jole veya wax kullanarak saç diplerinize getirmeden saçlarınıza uygulayın.

İstediğiniz şekilde tarağınızla şekil verebilirsiniz.

Islak Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Islak Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Islak Saç Modeli Kadın

Bu modelin kullanımı ünlü isimlerin de kullanmasıyla trend haline gelmiştir. Erkekler de kullanımı oldukça yaygınken yine kadınların saçları üzerinde bu stil oldukça hoş bir görünüm sağlamıştır.

Düğün veya özel davetler de kullanımı görülürken bu tarz davetler için de oldukça uygundur. Geriye doğru kullanımı oldukça yaygınken dalgalı ya da kıvırcık saçlara da kullanımı görülür. Büyük küpeler ve kırmızı bir rujla gidilecek yere hazır olabilirsiniz. Saç köpüğü tercihi olacaksa ıslak görünüm verdiğine emin olarak alınmalıdır.

Islak görünümünüzü korumak için saçlarınızın nemli olması şarttır. Uzun süre kullanım sağlamak istiyorsanız çantanız da saç ürününüzü de götürebilirsiniz. Bu saç modeli yapılması çok kısa sürerken pratik bir işlemdir. Aceleniz ve vaktinizin olmadığı zamanlar da gayet güzel bir tercih olabilir.

Etiketler: