Benim Saç Modelim

Subay Traşı modelleri 2023 & Yeni Erkek Saç Modelleri

Subay Traşı modelleri 2023 & Yeni Erkek Saç Modelleri Merhaba sizlere bugün subay traşı hakkında bilgiler vereceğim ayrıca subay traşı nedir,nasıl yapılır kimlere yakışır gibi sorularınızın cevabını öğrenebilirsiniz.

subay traşı modelleri

subay traşı modellerini sıralamak yerine isteğe göre yanlarını daha kısa yada uzun üst kısımlarını ise kısa uzun yapmak gereklidir eğerki farklı şekilde bir saç yapmak gerekirse farklı bir isimde model söylememiz gereklidir alt kısımda örnek fotoğraflar bulunuyor bunlara göz atmanızda fayda var.

Subay traşı nedir

subay traşı Erkeklerin sıkça tercihi olan saç bakımı kolay kesimi ve şekillendirmesi oldukça basit bir modeldir yanları kısa ( isteğe göre numaralı ayarlanır) üst kısımları ise uzundur.

subay traşı kimlere yakışır

subay saç modeli genel de çoğu erkeğe yakışmaktadır ama isimlendirmek gerekirse yuvarlak yüzlü insalara,hacimli saçları olanlara,hafif kilolu olan insanlara daha çok yakışmaktadır.

subay traşı saç modeli kaç numara olmalı

subay traşı saç modeli isteğe bağlı olmakla birlikte yanları 0.50-1 arası üst kısımlar ise 5-10-15 gibi isteğe bağlı olarak tabiki saçlarınızı ayarlata bilirsiniz ama özel bir durumunuz yada isteğiniz varsa saçlarınızı daha uzun yada daha kısa yaptıra bilirsiniz.

Officers Shave models

Officer’s Shave models

yeni subay trasi 1

yeni subay traşı

3 numara subay trasi erkek subay sac modelleri esmer erkege subay trasi yakisirmi kumral erkege subay trasi yakisirmi Officers Shave 2023 Subay Trasi modelleri 2023 Subay Trasi modelleri kac numara olmali Subay Trasi modelleri kimlere yakisir Subay Trasi modelleri nelerdir Subay Trasi modelleri uzun Subay Trasi modelleri subay trasi nasil yapilir subay trasina sekil nasil verilir Subay Trasi modelleri kisa

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.